Franczyza

Chinkalnia Restauracja Gruzińska

 

5 Lat

 

62 Restauracje

 

W 5 Krajach

 

Ponad 40 Miast

Smaczny i dochodowy biznes!

Jesteśmy największą w Europie siecią gruzińskich restauracji. Rozwijamy się w oparciu o model  współpracy franczyzowej. Oznacza to, że możesz zostać właścicielem smacznego i dochodowego biznesu. Nie musisz mieć doświadczenia w gastronomii, pomożemy Ci otworzyć i poprowadzić lokal.

Dlaczego Gruzja?

Kuchnia gruzińska ma w Polsce ogromny potencjał. Jest wystarczająco egzotyczna i odmienna od tego, co serwujemy na polskich stołach, więc budzi zaciekawienie. Z drugiej strony cenimy używane w niej produkty (wysokiej jakości mięso, tradycyjne sery, świetne wino, sezonowe warzywa), ale przede wszystkim po prostu lubimy gościnnych, szczerych Gruzinów i chętnie zasiadamy z nimi do stołu.

Miejsce na restaurację

Jesteśmy zainteresowani pozyskiwaniem nowych franczyzobiorców w miastach, których liczebność przekracza 100 tys. mieszkańców. Idealnymi punktami na restauracje są miejsca o dużym natężeniu ruchu pieszego, deptaki i bulwary, centra miast, starówki, ale w ofercie mamy także format dostosowany do galerii handlowych. Doradzamy Ci w wyborze lokalu oraz w oparciu o nasze doświadczenie ostatecznie akceptujemy lokację.

Inwestycja

InwestycjaOd 60 tys. $
Koszt licencji13-19tys. $
Opłata miesięczna2% od utargu
Okres zwrotu16-18 miesięcy

Sieć pomaga

Zapewniamy sprawdzone, opracowane przez naszego szefa kuchni menu, którym każdego dnia zachwyca się tysiące gości. Przekazujemy standardy postępowania i szkolimy personel. Pomagamy Ci zaaranżować wystrój lokalu, ponadto oferujemy dostęp, do sprawdzonych dostawców.  Dedykujemy osobistego menadżera, który będzie wspierał Cię w działalności operacyjnej.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

  • Pomoc przy wyborze lokalu.
  • Przekazanie standardów związanych z lokalem oraz wsparcie adaptacyjne.
  • Wsparcie marketingowe.
  • Przekazanie know-how i standardów operacyjnych.
  • Wsparcie w działalności operacyjnej.
  • Dedykujemy sprawdzonych dostawców.
  • Model inwestycyjny.
  • Wspólne otwarcie restauracji.

Atuty systemu franczyzowego

Elastyczny system miesięcznych rozliczeń, dopasowany do zmiennego nasilenia ruchu gości w ciągu roku, nie stawia franczyzobiorców w sytuacji, której nie są w stanie podołać. Poza tym marka udziela partnerowi wsparcia w zakresie analizy i optymalizacji kosztów. Każdy franczyzobiorca otoczony jest opieką osobistego menedżera, z którym na bieżąco omawia trudne kwestie, i do którego może się zawsze zwrócić po pomoc. Jak wynika z doświadczeń polskich franczyzobiorców restauracje Chinkalnia osiągają rentowność już po drugim miesiącu działalności. Natomiast zwrotu kosztów inwestycji należy spodziewać się po okresie 16 – 18 miesięcy.

Nasze restauracje

Marta Naumenko

Menedżer ds.rozwoju

+48 818 847 042

m.naumenko@chinkalnia.pl

Dowiedz się więcej o franczyzie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest: Georgian Food System spółka z o.o. Wigilijna 5/9 20-502 Lublin NIP: 9462657791